Lavaman inkaso MEG11

Galassia

Kalo te informacioni i produktit
1 e 2
Ngjyre

Galassia

Lavaman inkaso MEG11

Permasat - 600 x 380 x H140 mm

Materiali - Qeramikë

Ngjyra:

I bardhë mat - 5452MT

Ardesia - 5452AR

Travertino - 5452TR

Dizajn modern, ngjyra të ndryshme, elegante dhe cilësi e jashtëzakonshme, një zgjedhje e shkëlqyer për të gjitha stilet e dekorimit të banjës.

ID - 5452MT

KODI:

KODI:03293

⨀Kontakto për tË marË njË ofertË mbi ketË produkt Shikoni detajet e plota

TRANSPORTI FALAS NË POROSI MBI 5000 LEKË!