Lavapjate graniti 1V Atrox 30

Alveus

Kalo te informacioni i produktit
1 e 6

KODI:

KODI:25636

Cmimi:

Çmimi i rregullt 23,000 Lekë
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 23,000 Lekë
Ofertë Jashtë stoku. Vijnë së shpejti.
  • Transport FALAS nē porositē mbi 5000 Lekē

ALVEUS

Lavapjate graniti 1V Atrox 30

Permasat - 59 x 50 cm

Lavapjatat Alveus kombinojnë materialet më të mira, jetëgjatësinë, dizajnin superior dhe një përvojë të rehatshme të përdoruesit, gjë që i bën ata një nga lavapjatat më të mira në treg.

Me Alveus rezultati do të jetë një kombinim prestigjioz, një stacion kuzhine unik dhe funksional që me siguri do të tërheqë vëmendjen. Lëreni lavapjatën të bëhet pika qendrore e kuzhinës suaj dhe një pjesë e dizajnit të mobiljeve.

Materiali i përbërë Granital është një përzierje e grimcave graniti 75-80%, të cilat lidhen me njëra-tjetrën nga një lidhës i cilësisë së lartë, i cili i siguron lavapjatës forcë dhe në të njëjtën kohë fleksibilitet dhe rezistencë ndaj ndryshimeve të papritura të temperaturës.

Sipërfaqja e përpunuar me kujdes e lavapjatës është e lëmuar dhe e këndshme në prekje. Lehtësia e sipërfaqes e bën të lehtë pastrimin e lavapjatës.

Lavapjatat e përbëra nga materiali i përbërë Granital janë në dispozicion në ngjyra të ndryshme, të cilat i japin lavapjatës një pamje prestigjioze.

  • Gjerësia minimale e kabinetit për instalimin standard të integruar (I) - 600 mm
  • Gjerësia minimale e kabinetit për metodën e instalimit të banakut (U) - 800 mm
  •  Granit
  • Standard i integruar (I) / (nën banak) (U)
  •  1
Shikoni detajet e plota

TRANSPORTI FALAS NË POROSI MBI 5000 LEKË!