Lavapjate graniti Quadrix Arctic

Alveus

Kalo te informacioni i produktit
1 e 3

KODI:

KODI:25618

Cmimi:

Çmimi i rregullt 32,000 Lekë
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 32,000 Lekë
Ofertë Jashtë stoku. Vijnë së shpejti.
  • Transport FALAS nē porositē mbi 5000 Lekē

ALVEUS

Lavapjate graniti 1V Quadrix Arctic

Lavapjata Quadrix është një lavapjate e cilësisë së lartë dhe moderne e prodhuar nga Alveus. Kjo lavapjate ofron një kombinim të shkëlqyer të dizajnit atraktiv, funksionalitetit dhe rezistencës së lartë.

Dizajn i veçantë: Lavapjata ka një dizajn modern dhe të veçantë.

Materiali Granit (Granital) - Cilësi e lartë, lavapjata është e qëndrueshme dhe e rezistente. Kjo e bën të përshtatshme për përdorim të përditshëm dhe siguron një pamje të pastër për një kohë të gjatë.

Permasat - 56 x 46 cm

ID - 1128394

Shikoni detajet e plota

TRANSPORTI FALAS NË POROSI MBI 5000 LEKË!