Lavapjate graniti 2V Atrox

Alveus

Kalo te informacioni i produktit
1 e 6

KODI:

KODI:25623

Cmimi:

Çmimi i rregullt 26,000 Lekë
Çmimi i rregullt 26,000 Lekë Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 26,000 Lekë
Ofertë Jashtë stoku. Vijnë së shpejti.
  • Transport FALAS nē porositē mbi 5000 Lekē

ALVEUS

Lavapjate graniti 2V Atrox 50

Lavapjata Atrox është një lavapjate e cilësisë së lartë dhe moderne e prodhuar nga Alveus. Kjo lavapjate ofron një kombinim të shkëlqyer të dizajnit atraktiv, funksionalitetit dhe rezistencës së lartë.

Dizajn i veçantë: Lavapjata ka një dizajn modern dhe të veçantë.

Materiali Granit (Granital) - Cilësi e lartë, lavapjata është e qëndrueshme dhe e rezistente. Kjo e bën të përshtatshme për përdorim të përditshëm dhe siguron një pamje të pastër për një kohë të gjatë.

  • Permasat - 790 x 500 mm
  • Dimensionet e enës së lavamanit - 390 x 340 x 195 mm
  • Dimensionet e vaskës së dytë - 300 x 340 x 195 mm

ID - 1131997

Shikoni detajet e plota

TRANSPORTI FALAS NË POROSI MBI 5000 LEKË!