Lavapjate inoksi 1+1 Stricto 10

Alveus

Kalo te informacioni i produktit
1 e 3

KODI:

KODI:25643

Cmimi:

Çmimi i rregullt 37,000 Lekë
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 37,000 Lekë
Ofertë Jashtë stoku. Vijnë së shpejti.
  • Transport FALAS nē porositē mbi 5000 Lekē

ALVEUS

Lavapjate inoksi 1+1 Stricto 10

Stricto është një lavapjate e lartë cilësie e prodhuar nga Alveus, e cila kombinon formën e bukur, funksionalitetin dhe rezistencën e inoxit për të përshtatur nevojave të kuzhinave moderne.

Materiali i lartë: Lavapjata është bërë nga inoxi i cilësisë së lartë, një material i njohur për rezistencën dhe qëndrueshmërinë e tij ndaj korrozionit dhe plasaritjes. Kjo e bën atë të qëndrojë e përhershme dhe të mbrojë estetikën e saj të pastër.

Dizajni: Me dizajnin e tij të thjeshtë dhe të pastër, lavapjata ALVEUS është e përshtatshme për kuzhina moderne. Forma e bukur dhe linjat e buta e bëjnë atë të përshtatshme për çdo stil të brendshëm të kuzhinës.

Permasat - 79 x 47 cm

Shikoni detajet e plota

TRANSPORTI FALAS NË POROSI MBI 5000 LEKË!