Lavapjate inoksi 1V Quadrix 60

Alveus

Kalo te informacioni i produktit
1 e 2

KODI:

KODI:25645

Cmimi:

Çmimi i rregullt 60,000 Lekë
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 60,000 Lekë
Ofertë Jashtë stoku. Vijnë së shpejti.
  • Transport FALAS nē porositē mbi 5000 Lekē

ALVEUS

Lavapjate inoksi 1V Quadrix 60

Lavapjata Quadrix 60 është një lavapjate e cilësisë së lartë dhe moderne e prodhuar nga Alveus. Kjo lavapjate ofron një kombinim të shkëlqyer të dizajnit atraktiv, funksionalitetit dhe rezistencës së lartë.

Permasat - 79 x 45 cm

ID - 1092477

Shikoni detajet e plota

TRANSPORTI FALAS NË POROSI MBI 5000 LEKË!