Lavapjate inoksi Classic 2V

Ukinox

Kalo te informacioni i produktit
1 e 4

UKINOX

Lavapjate inoksi Classic 2V

Permasat - 860 x 500 x H180 mm

Lavapjata inoksit Classic janë të ndërtuara me përdorimin e inoksit të cilësisë së lartë , që ofron rezistencë të madhe ndaj korrozionit dhe lehtësi në pastrim.

Dizajni i lavapjatave inoksi Classic është i thjeshtë dhe klasik, për t'u përshtatur me stilin e kuzhinës tuaj.

Ato kanë forma të rrumbullakëta dhe linja të pastërta, që japin një pamje estetike dhe të përshtatshme për ambientin e kuzhinës suaj.

Lavapjatat inoksi Classic ofrojnë performancë të lartë.

ID - GT8K- CLP860.500.20.GT7K

Çmimi i rregullt 10,500 Lekë
Çmimi i rregullt 13,000 Lekë Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 10,500 Lekë
Ofertë Jashtë stoku. Vijnë së shpejti.

KODI:

KODI:30719

  • Transport FALAS nē porositē mbi 5000 Lekē
Shikoni detajet e plota

TRANSPORTI FALAS NË POROSI MBI 5000 LEKË!