Lavapjate inoksi Hypnos 1+1

Ukinox

Kalo te informacioni i produktit
1 e 5

KODI:

KODI:30710

Cmimi:

Çmimi i rregullt 8,000 Lekë
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 8,000 Lekë
Ofertë Jashtë stoku. Vijnë së shpejti.
  • Transport FALAS nē porositē mbi 5000 Lekē

UKINOX

Lavapjate inoksi Hypnos 1+1

Permasat - 860 x 500 x H185 mm

Version djathtas dhe majtas

Lavapjata inoksit Hypnos e Ukinox është një produkt i cili është i dizajnuar për të ofruar një zgjidhje të përsosur në ambientet e kuzhinës.

Lavapjata një dizajn modern dhe estetik, e cila përputhet me pamjen e kuzhinës suaj.

Materiali i inoksit të cilësisë së lartë, i cili është rezistent ndaj korrozionit dhe pastrohet lehtësisht.

ID - HSP860.500.GT7K

Shikoni detajet e plota

TRANSPORTI FALAS NË POROSI MBI 5000 LEKË!