Lavapjate inoksi Hypnos 2+1

Ukinox

Kalo te informacioni i produktit
1 e 5

UKINOX

Lavapjate inoksi Hypnos 2+1

Permasat - 1160 x 500 x H175 mm

Version djathtas dhe majtas

Lavapjata inoksit Hypnos e Ukinox është një produkt i cili është i dizajnuar për të ofruar një zgjidhje të përsosur në ambientet e kuzhinës.

Lavapjata një dizajn modern dhe estetik, e cila përputhet me pamjen e kuzhinës suaj.

Materiali i inoksit të cilësisë së lartë, i cili është rezistent ndaj korrozionit dhe pastrohet lehtësisht.

  • Kapacitet i Mjaftueshëm

Lavapjata Hypnos ka një kapacitet të mjaftueshëm për të mbajtur një sasi të madhe enësh dhe veglash kuzhine.

ID - HY(P)1160.500.20.GT7K

Çmimi i rregullt 8,000 Lekë
Çmimi i rregullt 11,000 Lekë Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 8,000 Lekë
Ofertë Jashtë stoku. Vijnë së shpejti.

KODI:

KODI:30717

  • Transport FALAS nē porositē mbi 5000 Lekē
Shikoni detajet e plota

TRANSPORTI FALAS NË POROSI MBI 5000 LEKË!