Lavapjate inoksi Micro 1V

Ukinox

Kalo te informacioni i produktit
1 e 4

Ukinox

Lavapjate inoksi Micro 1V

Permasat - 785 x 440 x H215 mm

Lavapjata inoksit Micro e Ukinox është një produkt i cili është i dizajnuar për të ofruar një zgjidhje të përsosur në ambientet e kuzhinës. Materiali i inoksit të cilësisë së lartë, i cili është rezistent ndaj korrozionit dhe pastrohet lehtësisht.

Dizajni i lavapjatave të inoksit Micro është i thjeshtë dhe kompakt. Ato janë projektuar me kujdes për të përshtatur në hapësirat më të vogla të kuzhinës. Këto lavapjata vijnë me formë me linja të pastërta, duke ofruar një pamje moderne dhe estetike.

Këto lavapjata janë ideale për hapësirat e kufizuara dhe për ata që dëshirojnë të kenë një lavapjatë të cilësisë së lartë në kuzhinën e tyre të vogël.

ID - ME745.400.GT10K

Çmimi i rregullt 13,000 Lekë
Çmimi i rregullt 16,000 Lekë Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 13,000 Lekë
Ofertë Jashtë stoku. Vijnë së shpejti.

KODI:

KODI:30714

  • Transport FALAS nē porositē mbi 5000 Lekē
Shikoni detajet e plota

TRANSPORTI FALAS NË POROSI MBI 5000 LEKË!