Lavapjate inoksi Micro 2+1

Ukinox

Kalo te informacioni i produktit
1 e 4

Ukinox

Lavapjate inoksi Micro 2+1

Permasat - 860 x 490 x H125 mm

Lavapjata inoksit Micro e Ukinox është një produkt i cili është i dizajnuar për të ofruar një zgjidhje të përsosur në ambientet e kuzhinës.

Materiali i inoksit të cilësisë së lartë, i cili është rezistent ndaj korrozionit dhe pastrohet lehtësisht.

Dizajni i lavapjatave të inoksit Micro është i thjeshtë dhe kompakt.

Këto lavapjata vijnë me formë me linja të pastërta, duke ofruar një pamje moderne dhe estetike.

ID - MU450.50.50.GT10K

Çmimi i rregullt 18,000 Lekë
Çmimi i rregullt 22,000 Lekë Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 18,000 Lekë
Ofertë Jashtë stoku. Vijnë së shpejti.

KODI:

KODI:30715

  • Transport FALAS nē porositē mbi 5000 Lekē
Shikoni detajet e plota

TRANSPORTI FALAS NË POROSI MBI 5000 LEKË!