Lavapjate inoksi Wave 2+1

Ukinox

Kalo te informacioni i produktit
1 e 5

UKINOX

Lavapjate inoksi Wave 2+1

Version djathtas dhe majtas

Permasat - 1160 x 500 x H20 mm

Lavapjata inoksit Wave e Ukinox është një produkt i cili është i dizajnuar për të ofruar një zgjidhje të përsosur në ambientet e kuzhinës. Materiali i inoksit të cilësisë së lartë, i cili është rezistent ndaj korrozionit dhe pastrohet lehtësisht.

Dizajni i lavapjatave inoksi Wave është i veçantë dhe modern. Ato kanë forma të veçanta që mbajnë ngjashmëri me valët e detit. Dizajni i valëzuar dhe linjat e tyre të buta dhe fluide japin një ndjesi të mahnitshme dhe i japin kuzhinës tuaj një pamje unike.

Përveç pamjes së tyre të mrekullueshme, lavapjatat inoksi Wave ofrojnë performancë të lartë.

ID - 1160.500.20.GT7K

Çmimi i rregullt 12,500 Lekë
Çmimi i rregullt 15,000 Lekë Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 12,500 Lekë
Ofertë Jashtë stoku. Vijnë së shpejti.

KODI:

KODI:30708

  • Transport FALAS nē porositē mbi 5000 Lekē
Shikoni detajet e plota

TRANSPORTI FALAS NË POROSI MBI 5000 LEKË!