Mates temperature dhe lageshtie Micro HM-100

Ridgid

Kalo te informacioni i produktit
1 e 2

KODI:

KODI:24409

Cmimi:

Çmimi i rregullt 18,000 Lekë
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 18,000 Lekë
Ofertë Jashtë stoku. Vijnë së shpejti.
  • Transport FALAS nē porositē mbi 5000 Lekē

RIDGID

Mates temperature dhe lageshtie Micro HM-100

ID - 37438

Shikoni detajet e plota

TRANSPORTI FALAS NË POROSI MBI 5000 LEKË!