Mbajtese letre fytyre per mur

Koin

Kalo te informacioni i produktit
1 e 1

KODI:

KODI:17408

Cmimi:

Çmimi i rregullt 5,000 Lekë
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 5,000 Lekë
Ofertë Jashtë stoku. Vijnë së shpejti.
  • Transport FALAS nē porositē mbi 5000 Lekē

KOIN

Mbajtese letre fytyre per mur

Dizajni, i cili bind edhe më kërkuesit e blerësve.
Stili unik modern dhe detajet e rafinuara janë atributet kryesore të koleksionit prestigjioz të pajisjeve dhe aksesorëve të tualetit.

Permasat - 27 cm x 14,5 cm x 5,3 cm

ID - AC0083C

Shikoni detajet e plota

TRANSPORTI FALAS NË POROSI MBI 5000 LEKË!