Mbajtese letre higjienike

Koin

Kalo te informacioni i produktit
1 e 2

KODI:

KODI:19189

Cmimi:

Çmimi i rregullt 6,500 Lekë
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 6,500 Lekë
Ofertë Jashtë stoku. Vijnë së shpejti.
  • Transport FALAS nē porositē mbi 5000 Lekē

KOIN

Mbajtese letre higjienike

Dizajni, i cili bind edhe më kërkuesit e blerësve.
Stili unik modern dhe detajet e rafinuara janë atributet kryesore të koleksionit prestigjioz të pajisjeve dhe aksesorëve të tualetit.

Permasat - 16 x 2 x 7 cm

ID - CUT101

Shikoni detajet e plota

TRANSPORTI FALAS NË POROSI MBI 5000 LEKË!