Mbajtese per qese sanitare

Koin

Kalo te informacioni i produktit
1 e 1

KODI:

KODI:17410

Cmimi:

Çmimi i rregullt 2,000 Lekë
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 2,000 Lekë
Ofertë Jashtë stoku. Vijnë së shpejti.
  • Transport FALAS nē porositē mbi 5000 Lekē

KOIN

Mbajtese per qese sanitare

Dizajni, i cili bind edhe më kërkuesit e blerësve.
Stili unik modern dhe detajet e rafinuara janë atributet kryesore të koleksionit prestigjioz të pajisjeve dhe aksesorëve të tualetit.

Permasat - 13,5 cm x 9,5 cm x 3 cm

ID - 5840K

Shikoni detajet e plota

TRANSPORTI FALAS NË POROSI MBI 5000 LEKË!