Mbajtese sapuni likuid

Koin

Kalo te informacioni i produktit
1 e 1

KODI:

KODI:19196

Cmimi:

Çmimi i rregullt 8,500 Lekë
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 8,500 Lekë
Ofertë Jashtë stoku. Vijnë së shpejti.
  • Transport FALAS nē porositē mbi 5000 Lekē

KOIN

Mbajtese sapuni likuid

Dizajni, i cili bind edhe më kërkuesit e blerësve.

Dizajni, i cili bind edhe më kërkuesit e blerësve.
Stili unik modern dhe detajet e rafinuara janë atributet kryesore të koleksionit prestigjioz të pajisjeve dhe aksesorëve të tualetit.

Permasat - 8.8 × 12.8 × 12.8 cm

ID - CUT506

Shikoni detajet e plota

TRANSPORTI FALAS NË POROSI MBI 5000 LEKË!