Mbajtese sapuni likuid muror 0,75l

Koin

Kalo te informacioni i produktit
1 e 3

KODI:

KODI:17431

Cmimi:

Çmimi i rregullt 2,500 Lekë
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 2,500 Lekë
Ofertë Jashtë stoku. Vijnë së shpejti.
  • Transport FALAS nē porositē mbi 5000 Lekē

KOIN

Mbajtese sapuni likuid muror 0,75l

Produkt i përshtatshëm për vende publike ambjente tregtare, hoteleri

Dizajni, i cili bind edhe më kërkuesit e blerësve.

Stili modern dhe detajet e rafinuara janë atributet kryesore të koleksionit prestigjioz të pajisjeve dhe aksesorëve të tualetit.

ID - 9075

Shikoni detajet e plota

TRANSPORTI FALAS NË POROSI MBI 5000 LEKË!