Mbajtese shamposh ballore

Koin

Kalo te informacioni i produktit
1 e 2

KODI:

KODI:17426

Cmimi:

Çmimi i rregullt 5,500 Lekë
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 5,500 Lekë
Ofertë Jashtë stoku. Vijnë së shpejti.
  • Transport FALAS nē porositē mbi 5000 Lekē

KOIN

Mbajtese shamposh ballore

Dizajni, i cili bind edhe më kërkuesit e blerësve.
Stili unik modern dhe detajet e rafinuara janë atributet kryesore të koleksionit prestigjioz të pajisjeve dhe aksesorëve të tualetit.

Ngjyre e bardhë dhe e zezë

Permasat - 240 × 45 × 120 cm

ID - A096

Shikoni detajet e plota

TRANSPORTI FALAS NË POROSI MBI 5000 LEKË!