Mbajtese shamposh kendore

Koin

Kalo te informacioni i produktit
1 e 2

KODI:

KODI:17428

Cmimi:

Çmimi i rregullt 5,500 Lekë
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 5,500 Lekë
Ofertë Jashtë stoku. Vijnë së shpejti.
  • Transport FALAS nē porositē mbi 5000 Lekē

KOIN

Mbajtese shamposh kendore

Dizajni, i cili bind edhe më kërkuesit e blerësve.
Stili unik modern dhe detajet e rafinuara janë atributet kryesore të koleksionit prestigjioz të pajisjeve dhe aksesorëve të tualetit.

Permasat - 275 × 45 × 150 cm

ID - 097

Shikoni detajet e plota

TRANSPORTI FALAS NË POROSI MBI 5000 LEKË!