Minipishine Antibes me hidromasazh, riqarkullim uji dhe pompe per notim

Treesse

Kalo te informacioni i produktit
1 e 4

Treesse

Minipishine Antibes me hidromasazh, riqarkullim uji dhe pompe per notim

Jo vetëm mirëqenien, por edhe aktivitetin fizik. Nëse nuk keni kohë për të shkuar në pishinë për t'u stërvitur, Spa-të e notit Treesse janë zgjidhja perfekte: një hapësirë e vogël në të cilën mund të relaksoheni dhe, në të njëjtën kohë, të notoni, të gjitha në shtëpinë tuaj.

Spa-të e notit janë "të ndara" në dy seksione. E para i dedikohet tërësisht përfitimeve të hidromasazhit, një fushë në të cilën mund të kënaqeni rehat, vetëm ose në shoqëri, duke harruar vështirësitë e ditës ose duke ndjekur stërvitjen në pjesën e fitnesit. Në pjesën e dytë, në fakt, është e mundur të angazhoheni në not: pompat thithin ujin dhe e detyrojnë atë përsëri në pishinë, duke simuluar lëvizjen natyrale të rrymave.

Zgjidhje efektive dhe funksionale që kombinojnë biznesin me kënaqësinë: noti dhe mirëqenia bashkohen brenda një hapësire të vetme të kufizuar. Kjo rezulton në një avantazh të madh: nuk ka nevojë për hapësira të mëdha për të instaluar një spa noti Treesse.

Antibes me pesë pozicione ulur dhe 45 avionë hidromasazhi;

 • Madhësia (gjatësia x gjerësia x lartësia): 390 x 228 x 137 CM
 • Rregullatorët e ajrit;
 • Valvola me tre drejtime; 2
 • Sistem ngrohjeje;
 • Sistem antifriz;
 • Ozonator;
 • Mbulesë termike;
 • Panele anësore;
 • Shkallë për të lehtësuar hyrjen në Spa.
 • Pesha e zbrazët (kg) / Pesha e plotë (kg): 800 / 6100
 • Numri i përgjithshëm i grykave: 45
 • Dorezat e rregullimit të ajrit: 7
 • Ngrohja: 2 x 3Kw
 • Konstruksioni i kornizës: Çelik i galvanizuar
 • Pompë masazhi, me 2 nivele: 1 pz (2,5 HP)
 • Pompa masazhi: 2 pz (2,5 HP)
 • Sistemi i kontrollit: Balboa
Përfitimi i mëtejshëm merret nga kromoterapia përmes një drite LED me ngjyrë të vendosur në vijën e ujit, dhe aromaterapia, falë përdorimit të vajrave esencialë. Një ujëvarë e dritës me ngjyra i mbulon të gjitha.

Nga pikëpamja teknologjike, spa-të e notit përfitojnë gjithashtu nga lidhja e muzikës për telefonat inteligjentë, altoparlantët me dritë me ngjyra, predispozicioni për një rrjet wi-fi dhe një llambë LED me ngjyra e vendosur në dy panele të jashtme qoshe.

KODI:

KODI:24165

⨀Kontakto për tË marË njË ofertË mbi ketË produkt Shikoni detajet e plota

TRANSPORTI FALAS NË POROSI MBI 5000 LEKË!