Minipishine Ibiza me hidromasazh, ajermasazh dhe riqarkullim uji

Treesse

Kalo te informacioni i produktit
1 e 5

Treesse

Minipishine Ibiza me hidromasazh, ajermasazh dhe riqarkullim uji

Spa-të standarde Treesse përshtaten në mënyrë të përkryer me çdo lloj mjedisi, qoftë i jashtëm apo i brendshëm, duke shtuar një prekje të klasit falë një dizajni tërheqës dhe bashkëkohor.

Një oaz i vogël mirëqenieje ku mund të relaksoheni në fund të ditës: janë “vendi” i duhur ku njeriu mund të kënaqet në relaks total dhe në të njëjtën kohë të shijojë, qoftë vetëm apo në shoqëri, përfitimet e hidromasazhit.

Një plus i rëndësishëm i spa-ve standarde Treesse është kromoterapia e ekuilibruar, e garantuar përmes ndriçimit shumëngjyrësh LED. Drita e tij lëviz në mënyrë "magjike" ujin për një efekt të dobishëm mbështjellës dhe unik.

Përveç kromoterapisë, disa banja hidromasazhi përdorin edhe efektet e aromaterapisë: vajra esencialë që përdoren për të rivendosur mirëqenien në të gjithë trupin në nivel fizik, emocional dhe mendor. Duke përfituar nga shqisa e nuhatjes, trupi dhe mendja hyjnë në një gjendje komforti absolut.

Të gjitha minipishinat standarde të Treesse përfshijnë një sistem kundër ngrirjes, ozonator, panele anësore dhe mbulesë termike.

 • Madhësia (gjatësia x gjerësia x lartësia): 275 x 228 x 100 cm
 • Pesha e zbrazët (kg) / Pesha e plotë (kg): 590 / 2590
 • Numri i njerëzve ulur: 2/5
 • Grykë masazhi me ujë: 72
 • Grykë masazhi ajri: 12
 • Dorezat e rregullimit të ajrit: 4
 • Valvola me 3 drejtime: 2
 • Ngrohja: 3Kw
 • Pompë masazhi, me 2 nivele: 1 pz (2,5 HP)
 • Pompa masazhi: 2 pz (2,5 HP)
 • Sistemi i kontrollit: Balboa
 • Sistemi kundër ngrirjes
 • Lidhja e telefonit inteligjent për muzikë
 • Wi-Fi
 • Dritë me ngjyra përgjatë veshjes së jashtme të vaskës
 • Panelet anësore

KODI:

KODI:24166

⨀Kontakto për tË marË njË ofertË mbi ketË produkt Shikoni detajet e plota

TRANSPORTI FALAS NË POROSI MBI 5000 LEKË!