Minipishine Rodas me hidromasazh, ajermasazh dhe riqarkullim uji

Treesse

Kalo te informacioni i produktit
1 e 4

Treesse

Minipishine Rodas me hidromasazh, ajermasazh dhe riqarkullim uji

Spa-të standarde Treesse përshtaten në mënyrë të përkryer me çdo lloj mjedisi, qoftë i jashtëm apo i brendshëm, duke shtuar një prekje të klasit falë një dizajni tërheqës dhe bashkëkohor.

Një oaz i vogël mirëqenieje ku mund të relaksoheni në fund të ditës: janë “vendi” i duhur ku njeriu mund të kënaqet në relaks total dhe në të njëjtën kohë të shijojë, qoftë vetëm apo në shoqëri, përfitimet e hidromasazhit.

Një plus i rëndësishëm i spa-ve standarde Treesse është kromoterapia e ekuilibruar, e garantuar përmes ndriçimit shumëngjyrësh LED. Drita e tij lëviz në mënyrë "magjike" ujin për një efekt të dobishëm mbështjellës dhe unik.

Përveç kromoterapisë, disa banja hidromasazhi përdorin edhe efektet e aromaterapisë: vajra esencialë që përdoren për të rivendosur mirëqenien në të gjithë trupin në nivel fizik, emocional dhe mendor. Duke përfituar nga shqisa e nuhatjes, trupi dhe mendja hyjnë në një gjendje komforti absolut.

Të gjitha minipishinat standarde të Treesse përfshijnë një sistem kundër ngrirjes, ozonator, panele anësore dhe mbulesë termike.

 • Madhësia (gjatësia x gjerësia x lartësia): 230 x 230 x 87 cm
 • Pesha e zbrazët (kg) / Pesha e plotë (kg): 410 / 1660
 • Numri i njerëzve në ulur: 2/4
 • Grykë masazhi me ujë: 61
 • Grykë masazhi ajri: 12
 • Dorezat e rregullimit të ajrit: 5
 • Valvola me 3 drejtime: 2
 • Ngrohja: 3Kw
 • Pompë rrotulluese me energji të ulët: 1
 • Pompa masazhi: 2 pz (3 HP)
 • Sistemi i kontrollit: Balboa
 • Sistemi kundër ngrirjes:
 • Lidhja e telefonit inteligjent për muzikë:
 • Wi-Fi: Po
 • Panelet anësore:

KODI:

KODI:24167

⨀Kontakto për tË marË njË ofertË mbi ketË produkt Shikoni detajet e plota

TRANSPORTI FALAS NË POROSI MBI 5000 LEKË!