Mobilje tualeti MyDay

Geberit

Kalo te informacioni i produktit
1 e 9
Modeli

Geberit

Mobilje tualeti MyDay

Geberit myDay sjell një lehtësi natyrale dhe elegante në banjë.

Dizajn unik i qeramikës, i cili përfshin kthesa të buta dhe rreze të mëdha.

Dollapët e lavamanëve në ngjyrat aktuale të trendit përshtaten në mënyrë të përkryer me linjat e lëmuara të qeramikës.

Mobiljet janë të disponueshme në ngjyra te ndryshme.

KODI:

KODI:21951

⨀Kontakto për tË marË njË ofertË mbi ketË produkt Shikoni detajet e plota

TRANSPORTI FALAS NË POROSI MBI 5000 LEKË!