Mobilje tualeti + Pasqyre Yatch Mat Antracit

Alfiere

Kalo te informacioni i produktit
1 e 2

KODI:

KODI:32080

Cmimi:

Çmimi i rregullt 78,000 Lekë
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 78,000 Lekë
Ofertë Jashtë stoku. Vijnë së shpejti.
  • Transport FALAS nē porositē mbi 5000 Lekē

Alfiere

Mobilje tualeti + Pasqyre Yatch Mat Antracit

  • Trupi dhe sirtarët - Lyerje me llak MDF
  • Sirtar me mbylljes të butë me hapje të plotë
  • Pasqyrë e Laminuar 4mm
  • Rezistencë e lartë
  • Pasqyra ekologjike
Shikoni detajet e plota

TRANSPORTI FALAS NË POROSI MBI 5000 LEKË!