Mobilje tualeti Santino New

Kolpa

Kalo te informacioni i produktit
1 e 3

Kolpa

Mobilje tualeti Santino New OUS BLO

Permasat - 130 cm

Pasqyre Santino New OGS 130 BLO LED

Për nivelin më të lartë të rehatisë.

Garancia e mbylljes së butë dhe të heshtur, e cila në të njëjtën kohë siguron edhe prakticitetin e kërkuar në çdo hapësirë ​​tualeti.

Funksionaliteti në shërbim të komoditetit tuaj.

Dyert hapen me shtytje, pa doreza shtesë, duke i dhënë banjës një dizajn modern dhe elegant.

Aktivizimi i dritës dhe rregullimi i dimmerit të dritës së pasqyrës Ø80, 100, 120.

ID - 538430

KODI:

KODI:14802

⨀Kontakto për tË marË njË ofertË mbi ketË produkt Shikoni detajet e plota

TRANSPORTI FALAS NË POROSI MBI 5000 LEKË!