Nexya S4 E Inverter

Olimpia Splendid

Kalo te informacioni i produktit
1 e 2

KODI:

KODI:28789

Cmimi:

Çmimi i rregullt 92,000 Lekë
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 92,000 Lekë
Ofertë Jashtë stoku. Vijnë së shpejti.
 • Transport FALAS nē porositē mbi 5000 Lekē

Olimpia Splendid

Nexya S4 E Inverter

Kondicioneri mono-split R32 me teknologji inverter me efikasitet të lartë (klasa A++ në ftohje) ofron më shumë se thjesht komoditet klimatik, duke përmirësuar cilësinë e ajrit të trajtuar me teknologjinë Air Quality (anti-pluhur, karbon aktiv dhe katalizator i ftohtë). Nexya S4 E gjithashtu eliminon automatikisht pluhurin, mykun dhe yndyrat nga avulluesi përmes cikleve periodike të pastrimit dhe tharjes, duke garantuar kështu ajër të pastër në dhomë.

Tiparet:

 • Teknologji inverter me performancë të lartë
 • Gaz ftohës R32
 • Klasa e efikasitetit energjetik A++ në ftohje
 • Telekomandë e dhënë
 • Trajtim Golden Fin në baterinë e njësisë së jashtme, për të parandaluar veprimin gërryes të agjentëve atmosferikë dhe për të përmirësuar efikasitetin e performancës.

Funksione:

 • Ftohje, ngrohje, dehumidifikimi dhe ventilim
 • Funksionet Timer, Auto, Sleep, Silent dhe Turbo
 • Funksioni Follow Me: zbulim i saktë i temperaturës në pikën ku ndodhet telekomanda.
 • Funksioni i lëkundjes: lëkundje e përplasjes për difuzion më të mirë të ajrit në mjedisi.
 • Funksioni i rinisjes automatike: pas një ndërprerjeje të energjisë, ai rinis në fund grup funksionesh.
 • Funksioni i diagnostikimit automatik: në rast dështimi, ekrani shfaqet kodin e gabimit.
Shikoni detajet e plota

TRANSPORTI FALAS NË POROSI MBI 5000 LEKË!