Kondicioner dysheme dhe tavanor

Hakson

Kalo te informacioni i produktit
1 e 6

KODI:

KODI:32016

Cmimi:

Çmimi i rregullt 168,000 Lekë
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 168,000 Lekë
Ofertë Jashtë stoku. Vijnë së shpejti.
  • Transport FALAS nē porositē mbi 5000 Lekē

Hakson

Kondicioner dysheme dhe tavanor

Ceiling & Floor

CF71IDU 2

24000 Btu

Klasi i nenergjise A+

Ftohesi R32

Telekomande

                              

    Silence                   Fresh Air                   Flow +                5 Fan Speed

Modeli

Ceiling & Floor

Njesia e brendshme

CF71IDU

Njesia e jashtme

CF71ODU

Fuqia Btu/h

24000

Ftohje kW (min~max)

7.1(2~7.3)

Ngrohje kW (min~max)

7.5(2.5~8)

EER/COP

3.23/3.71

Performanca sezonale

 

Ftohja (35 °C) kW

7.1

Ngrohja (-10 °C) kW

5

SEER/SCOP

6.1/3.8

Klasi i energjise

(ftohje/ngrohje)

A++/A

Konsumi vjetor i energjisë (Ftohje) kW

407

Konsumi vjetor i energjisë (ngrohje)

1832

Njësia e brendshme

Niveli i fuqisë së zërit (H) dB(A)

61

Dimensionet e jashtme (W/D/H) mm

1325/230/680

Dimensionet e paketimit (W/D/H) mm

1425/305/779

Neto/pesha e transportit kg

33.5/41.9

 Njësia e jashtme

Rrjedha e ajrit (H) m3/h

3000

Niveli i fuqisë së zërit (H) dB(A)

67

Dimensionet e jashtme (W/D/H) mm

890/340/700

Dimensionet e transportit (W/D/H) mm

1046/460/780

Neto/pesha e transportit kg

45/50

Lloji i kompresorit

Twin Rotary

Lloji ftohësit

R32

GWP

675

Temperatura e punës

Ftohje (Min-Max) °C

-20~46

Temperatura e punës

Ngrohja (Min-Max) °C

-20~24

Shikoni detajet e plota

TRANSPORTI FALAS NË POROSI MBI 5000 LEKË!