Oxhak Admiral

Victoria

Kalo te informacioni i produktit
1 e 1

Victoria

Oxhak Admiral

Oxhaku i drurit Victoria Admiral ka një kapacitet mjaft të lartë (deri në 22 kW) dhe është një dekorativ ideal që lëshon gjithashtu nxehtësinë e nevojshme.
Oxhaku ka xham rezistent ndaj nxehtësisë dhe jep një pamje të bukur të zjarrit. Në fund të derës ka një rrëshqitës për të rregulluar në mënyrë të përsosur djegien.

Victoria Admiral është bërë nga fletë çeliku me cilësi të lartë 5 mm dhe do të zgjasë me vite.

Të dhëna teknike:

Modeli Admiral
Eficenca energjitike Klasi A
Fuqia e vlerësuar 14 kW
Fuqia maksimale 22 kW
Efikasiteti 80.00%
Gjerësia
704 mm
Thellësia
570 mm
Lartësia
810 mm
Diametri i tubit
150 mm
Ngjyra
Gri
Pesha neto
140 kg

KODI:

KODI:13206

⨀Kontakto për tË marË njË ofertË mbi ketË produkt Shikoni detajet e plota

TRANSPORTI FALAS NË POROSI MBI 5000 LEKË!