Oxhak dekorativ Pure Inox XXL

Chemin Arte

Kalo te informacioni i produktit
1 e 2

KODI:

KODI:20500

Cmimi:

Çmimi i rregullt 81,000 Lekë
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 81,000 Lekë
Ofertë Jashtë stoku. Vijnë së shpejti.
 • Transport FALAS nē porositē mbi 5000 Lekē

Chemin Arte

Oxhak dekorativ Pure Inox XXL

Përparësitë e produktit:

 • Efekti ultra-realist i flakës (teknologjia LED Chemin'Arte me 12 ngjyra) që riprodhon atmosferën e një oxhaku të vërtetë
 • Pa mirëmbajtje, pa tym, pa erë, pa pluhur, pa kanale të nevojshme
 • Termostati i rregullimit të temperaturës nëpërmjet ekranit LCD (fiket pas rregullimit)
 • Programimi i orarit ditor dhe javor
 • Ngjyrat lëvizin duke shtypur butonin në telekomandë
 • Mundësia e kombinimit të disa ngjyrave (të paracaktuara)
 • Ngroh një dhomë prej rreth 30 m²
 • Modaliteti i kursimit të energjisë që konsumon vetëm 8,5 W (vetëm flakët)
 • Telekomanda e rregullimit në distancë
 • Dizajn modern dhe i pastër.
 • Pjesa e përparme mbetet krejtësisht e ftohtë (pa rrezik djegieje)
 • Ngjitet në mur duke përdorur aksesorët e dhënë ose mbështetëse duke përdorur një këmbë (shitet si opsion)
 • Instalim i shpejtë dhe i lehtë (rreth 15 minuta)
 • Vjen me guraleca dekorative
 • Mundësia e integrimit të aksesorëve dekorativë ( trungje, kristale të kuqe etj.). Shitet si opsion

Karakteristikat teknike:

 • Fuqia ngrohëse 2000W me ventilator konvekcioni
 • 2 mënyra ngrohjeje 1000 dhe 2000 W të zgjidhshme nga telekomanda ose oxhaku
 • Siguri totale sepse nuk ka djegie të vërtetë, por një efekt flakë shumë realist
 • Termostati i rregullimit të temperaturës nëpërmjet ekranit LCD (fiket pas rregullimit)
 • Programimi i orarit ditor dhe javor
 • Trupi i oxhakut është prej çeliku të zi
 • Pjesa e përparme e oxhakut është prej çeliku inox
 • Oxhaku është i integruar (lejoni një hapësirë ​​prej 10 cm mbi trupin e oxhakut)
Shikoni detajet e plota

TRANSPORTI FALAS NË POROSI MBI 5000 LEKË!