Oxhak dekorativ Hampton

Chemin Arte

Kalo te informacioni i produktit
1 e 2

KODI:

KODI:20509

Cmimi:

Çmimi i rregullt 80,000 Lekë
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 80,000 Lekë
Ofertë Jashtë stoku. Vijnë së shpejti.
 • Transport FALAS nē porositē mbi 5000 Lekē

Chemin Arte

Oxhak dekorativ Hampton

Përparësitë e produktit:

 • Efekti ultra-realist i flakës (teknologjia Chemin'Arte LED) që riprodhon atmosferën e një oxhaku të vërtetë 
 • Futja e 2 dritave LED nën raft që ndriçon oxhakun dhe thekson dizajnin e tij 
 • Termostati i dhomës së kontrollit të temperaturës
 • Nuk kërkohet mirëmbajtje, pa tym, pa erë, pa pluhur, pa kanal 
 • Ngroh një dhomë prej rreth 30 m² 
 • Modaliteti i kursimit të energjisë që konsumon vetëm 5 W (vetëm flakët) 
 • Dizajn modern dhe i pastër 
 • Oxhaku mbetet krejtësisht i ftohtë (pa rrezik djegieje) 
 • Ulet në tokë 
 • Instalim i shpejtë dhe i lehtë. Dorëzuar i montuar 
 • Vjen me guraleca dekorative 
 • Mundësia e integrimit të aksesorëve dekorativë ( trungje, kristale të kuqe etj.). Shitet si opsion

Karakteristikat teknike:

 • Fuqia ngrohëse 2000W me ventilator konvekcioni 
 • 2 mënyra ngrohjeje 1000 dhe 2000W të zgjedhur nga oxhaku 
 • Siguri totale sepse nuk ka djegie të vërtetë, por një efekt flakë shumë realist 
 • Termostati i dhomës
 • Trupi i oxhakut është dru MDF i llakuar i bardhë dhe i zi
Shikoni detajet e plota

TRANSPORTI FALAS NË POROSI MBI 5000 LEKË!