Oxhak dekorativ Manhattan

Chemin Arte

Kalo te informacioni i produktit
1 e 1

Chemin Arte

Oxhak dekorativ Manhattan

Përparësitë e produktit:

 • Efekti ultra-realist i flakës (teknologjia Chemin'Arte LED) që riprodhon atmosferën e një oxhaku të vërtetë 
 • Futja e një rripi LED nën raft i cili ndriçon oxhakun dhe nënvizon dizajnin e tij 
 • Nuk kërkohet mirëmbajtje, pa tym, pa erë, pa pluhur, pa kanal 
 • Ngroh një dhomë prej rreth 30 m² 
 • Modaliteti i kursimit të energjisë që konsumon vetëm 5 W (vetëm flakët) 
 • Dizajn modern dhe i pastër 
 • Oxhaku mbetet krejtësisht i ftohtë (pa rrezik djegieje) 
 • Ulet në tokë 
 • Instalim i shpejtë dhe i lehtë. Dorëzuar i montuar 
 • Vjen me guraleca dekorative 
 • Mundësia e integrimit të aksesorëve dekorativë ( trungje, kristale të kuqe etj.). Shitet si opsion

Karakteristikat teknike:

 • Fuqia ngrohëse 2000W me ventilator konvekcioni 
 • Termostat i rregullueshëm i dhomës
 • 2 mënyra ngrohjeje 1000 dhe 2000W të zgjedhur nga oxhaku 
 • Siguri totale sepse nuk ka djegie të vërtetë, por një efekt flakë shumë realist 
 • Termostati i sigurisë nga mbinxehja 
 • Trupi i oxhakut është dru MDF i llakuar i bardhë dhe i zi 

Thellësia e raftit = 23 cm

Thellësia e mantelit = 21 cm

Çmimi i rregullt 74,000 Lekë
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 74,000 Lekë
Ofertë Jashtë stoku. Vijnë së shpejti.

KODI:

KODI:20501

 • Transport FALAS nē porositē mbi 5000 Lekē
Shikoni detajet e plota

TRANSPORTI FALAS NË POROSI MBI 5000 LEKË!