Oxhak dekorativ White Loft XXL

Chemin Arte

Kalo te informacioni i produktit
1 e 2

KODI:

KODI:20504

Cmimi:

Çmimi i rregullt 80,000 Lekë
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 80,000 Lekë
Ofertë Jashtë stoku. Vijnë së shpejti.
 • Transport FALAS nē porositē mbi 5000 Lekē

Chemin Arte

Oxhak dekorativ White Loft XXL

Përparësitë e produktit:

 • Efekti ultra-realist i flakës (teknologjia Chemin'Arte LED) që riprodhon atmosferën e një oxhaku të vërtetë 
 • Pa mirëmbajtje, pa tym, pa erë, pa pluhur, pa kanale të nevojshme 
 • Termostati i rregullimit të temperaturës nëpërmjet ekranit LCD (fiket pas rregullimit)
 • Programimi i orarit ditor dhe javor
 • LED për ndryshimin e ngjyrave: TË VERDHË / E GJELBË / E KUQE / BLU 
 • Ngjyrat lëvizin duke shtypur butonin në telekomandë 
 • Mundësia e kombinimit të disa ngjyrave (të paracaktuara) 
 • Ngroh një dhomë prej rreth 30 m² 
 • Modaliteti i kursimit të energjisë që konsumon vetëm 8,5 W (vetëm flakët) 
 • Telekomanda e rregullimit në distancë 
 • Dizajn modern dhe i pastër
 • Pjesa e përparme (xhami i kalbur 5 mm) mbetet krejtësisht i ftohtë (pa rrezik djegieje)
 • Ngjitet në mur duke përdorur aksesorët e dhënë
 • Instalim i shpejtë dhe i lehtë (rreth 15 minuta) 
 • Vjen me guraleca dekorative 
 • Mundësia e integrimit të aksesorëve dekorativë ( trungje, kristale të kuqe etj.). Shitet si opsion

Karakteristikat teknike:

 • Fuqia ngrohëse 2000W me ventilator konvekcioni 
 • 2 mënyra ngrohjeje 1000 dhe 2000 W të zgjidhshme nga telekomanda ose oxhaku 
 • Siguri totale sepse nuk ka djegie të vërtetë, por një efekt flakë shumë realist 
 • Termostati i rregullimit të temperaturës nëpërmjet ekranit LCD (fiket pas rregullimit)
 • Programimi i orarit ditor dhe javor
 • Termostati i sigurisë nga mbinxehja 
 • Trupi i oxhakut është prej çeliku të zi 
 • Fasada e oxhakut është prej xhami të temperuar (anti prerje) me trashësi 5mm
 • Oxhaku është i integruar (siguro një ditë 10 cm mbi trupin e oxhakut) 
Shikoni detajet e plota

TRANSPORTI FALAS NË POROSI MBI 5000 LEKË!