Oxhak elektrik inkaso Brite Inox 3XL

Chemin Arte

Kalo te informacioni i produktit
1 e 2

KODI:

KODI:24551

Cmimi:

Çmimi i rregullt 106,000 Lekë
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 106,000 Lekë
Ofertë Jashtë stoku. Vijnë së shpejti.
 • Transport FALAS nē porositē mbi 5000 Lekē

Chemin Arte

Oxhak elektrik inkaso Brite Inox 3XL

150cm

Përparësitë e produktit:

 • Efekti ultra-realist i flakës (teknologjia Chemin'Arte LED) që riprodhon atmosferën e një oxhaku të vërtetë
 • Oxhak plotësisht i integruar falë marrjes së ajrit përpara
 • Nuk kërkohet mirëmbajtje, pa tym, pa erë, pa pluhur, pa kanal
 • LED që ndryshojnë ngjyrën: VERDHË/KUQE/BLU
 • Ekran LCD për rregullimin e temperaturës (termostat elektronik). Ekrani fiket pas konfigurimit
 • Ngroh një dhomë prej rreth 30 m²
 • Modaliteti i kursimit të energjisë që konsumon vetëm 15 W (vetëm flakët)
 • Telekomanda e rregullimit në distancë
 • Kohëmatësi 8 orë
 • Intensiteti i rregullueshëm i flakës
 • Dizajn modern dhe i pastër
 • Pjesa e përparme e çelikut inox mbetet krejtësisht e ftohtë (pa rrezik djegieje)
 • Mund të fiksohet në mur ose të futet duke përdorur aksesorët e dhënë
 • Instalim i shpejtë dhe i lehtë (rreth 15 minuta)
 • Vjen me guraleca dekorative
 • Mundësia e integrimit të aksesorëve dekorativë ( trungje, kristale të kuqe etj.). Shitet si opsion

Karakteristikat teknike:

 • Fuqia ngrohëse 2000W me ventilator konvekcioni
 • Siguri totale sepse nuk ka djegie të vërtetë, por një efekt flakë shumë realist
 • Termostati elektronik për të rregulluar temperaturën falë ekranit LCD
 • Trupi i oxhakut është prej çeliku të zi
 • Pjesa e përparme e oxhakut është prej çeliku inox 
 • Oxhaku eshte totalisht i ndertuar
Shikoni detajet e plota

TRANSPORTI FALAS NË POROSI MBI 5000 LEKË!