Oxhak elektrik Lounge Medium

Chemin Arte

Kalo te informacioni i produktit
1 e 3

KODI:

KODI:20516

Cmimi:

Çmimi i rregullt 58,000 Lekë
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 58,000 Lekë
Ofertë Jashtë stoku. Vijnë së shpejti.
 • Transport FALAS nē porositē mbi 5000 Lekē

Chemin Arte

Oxhak elektrik Lounge Medium

Përparësitë e produktit:

 • Efekti ultra-realist i flakës (teknologjia Chemin'Arte LED) që riprodhon atmosferën e një oxhaku të vërtetë
 • Futja e një rripi LED nën raft i cili ndriçon oxhakun dhe nënvizon dizajnin e tij
 • Termostati i rregullimit të temperaturës nëpërmjet ekranit LCD (fiket pas rregullimit)
 • Programimi i orarit ditor dhe javor
 • Intensiteti i rregullueshëm i flakës
 • Nuk kërkohet mirëmbajtje, pa tym, pa erë, pa pluhur, pa kanal
 • Ngroh një dhomë prej rreth 30 m²
 • Modaliteti i kursimit të energjisë që konsumon vetëm 9 W (vetëm flakë)
 • Dizajn modern dhe i pastër
 • Oxhaku mbetet krejtësisht i ftohtë (pa rrezik djegieje)
 • Ulet në dysheme ose varet në mur
 • Instalim i shpejtë dhe i lehtë. Dorëzuar i montuar
 • Vjen me trungje dekorative dhe guralecë
 • Mundësia e integrimit të aksesorëve dekorativë ( trungje, kristale të kuqe etj.). Shitet si opsion

Karakteristikat teknike:

 • Fuqia ngrohëse 2000W me ventilator konvekcioni
 • 2 mënyra ngrohjeje 1000 dhe 2000W të zgjedhur nga oxhaku
 • Termostati i rregullimit të temperaturës nëpërmjet ekranit LCD (fiket pas rregullimit)
 • Programimi i orarit ditor dhe javor
 • Siguri totale sepse nuk ka djegie të vërtetë, por një efekt flakë shumë realist
 • Trupi i oxhakut është me dru MDF të llakuar të bardhë ose të zi (në varësi të modelit)

 

Shikoni detajet e plota

TRANSPORTI FALAS NË POROSI MBI 5000 LEKË!