Oxhak elektrik Pop Fire

Chemin Arte

Kalo te informacioni i produktit
1 e 4

KODI:

KODI:20518

Cmimi:

Çmimi i rregullt 17,000 Lekë
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 17,000 Lekë
Ofertë Jashtë stoku. Vijnë së shpejti.
  • Transport FALAS nē porositē mbi 5000 Lekē

Chemin Arte

Oxhak elektrik Pop Fire

  • Oxhaku vjen me 2 ngjyra: I badhe dhe i zi
  • Oxhaku me dysheme i zi jashtëzakonisht i lehtë për t'u lëvizur në çdo dhomë të shtëpisë
  • Oxhak me dysheme të zezë lëkundëse në dizajn retro
  • Oxhak në dysheme me lëkundje 90° për të optimizuar shpërndarjen e nxehtësisë
  • Oxhak zi me termostat të dhomës, nëse përdoret vetëm në modalitetin e flakës do të konsumonjë vetëm 4 W
Shikoni detajet e plota

TRANSPORTI FALAS NË POROSI MBI 5000 LEKË!