Oxhak Forma T95 Wood

MCZ

Kalo te informacioni i produktit
1 e 3

MCZ

Oxhak Forma T95 Wood

ID - 5012010

Oxhaku Forma T95 me djegie druri, modern në pamje dhe sipërfaqe shumë të madhe te xhamit. MCZ Forma T95 është një oxhak me pamje nga tre anë.

Oxhak me mundesi ngrohje e dhomes si me konveksion natyral ashtu edhe me ajer te detyruar nepermjet Comfort air, vatra Alutec.

Përveç mobilimit, ju mundëson të ngrohni dhoma shumë të mëdha me konsum të ulët druri.

Është një sistem ngrohjeje shumëfunksional efikas për ngrohjen uniforme të të gjithë shtëpisë.

Alutec® është materiali ekskluziv i zhvilluar dhe i patentuar nga MCZ për të gjitha vatrat e saj. Falë një formule të patentuar me një përmbajtje të lartë alumini, e arritur në një temperaturë prej 300°, një reaksion kimik garanton vetëpastrimin e kutisë së zjarrit. Falë ngjyrës së saj, e cila është gjithmonë e qartë në temperatura të larta, i jep flakës një shkëlqim të patejkalueshëm, i aftë për të rritur performancën e saj estetike.

Modeli Forma T95 Wood
Fuqia termike nominale 12.30 kW
Fuqia termike min 3.50 kW 3.50 kW
Rendimenti nominal 78.50 %
Diametri i daljes së tymit 250 mm
Temperatura e tymit 270 ºC
Pesha 385 kg
Dimensionet 102.6 x 58.3 x 136.7 cm

KODI:

KODI:11049

⨀Kontakto për tË marË njË ofertË mbi ketË produkt Shikoni detajet e plota

TRANSPORTI FALAS NË POROSI MBI 5000 LEKË!