Oxhak - Kaldaje Admiral

Victoria

Kalo te informacioni i produktit
1 e 1

KODI:

KODI:06570

Cmimi:

Çmimi i rregullt 144,000 Lekë
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 144,000 Lekë
Ofertë Jashtë stoku. Vijnë së shpejti.
  • Transport FALAS nē porositē mbi 5000 Lekē

Victoria

Oxhak - Kaldaje Admiral

Oxhaku Victoria Admiral B dhe BO kanë një fuqi mjaft të lartë dhe kanë një lidhje me ngrohje qendrore. Kjo futje e ngrohjes qendrore ka një certifikatë të klasit A ​​si etiketë energjetike dhe ka një efikasitet prej 80%. 

Victoria Admiral B dhe BO janë bërë nga fletë çeliku me cilësi të lartë 5 mm dhe do të zgjasin me vite.

Falë lidhjes me sistemin aktual të ngrohjes qendrore, ju kurseni në kostot e ngrohjes.

Të dhëna teknike:

Modeli Admiral B Admiral BO
Eficenca energjitike Klasi A Klasi A
Fuqia e vlerësuar 14 kW 14 kW
Fuqia maksimale 20 kW 22 kW
Efikasiteti 79.00% 80.00%
Gjerësia
700 mm 704 mm
Thellësia
587 mm 595 mm
Lartësia
830 mm 810 mm
Diametri i tubit
150 mm 150 mm
Ngjyra
Gri Gri
Pesha neto
160 kg 168 kg
Shikoni detajet e plota

TRANSPORTI FALAS NË POROSI MBI 5000 LEKË!