Panel dRim mermer

airRoxy

Kalo te informacioni i produktit
1 e 3

KODI:

KODI:30488

Cmimi:

Çmimi i rregullt 2,000 Lekë
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 2,000 Lekë
Ofertë Jashtë stoku. Vijnë së shpejti.
  • Transport FALAS nē porositē mbi 5000 Lekē

airRoxy

Panel dRim mermer

Ventilatori dRim është projektuar për tualetin e ëndrrave tuaja.

Falë paneleve të tij të lëvizshme do të jetë i përshtatshëm për çdo dhomë në shtëpinë tuaj.

Ju mund të zgjidhni nga panelet prej xhami dhe polimer, shumëllojshmëria e ngjyrave do ta bëjë banjën tuaj të duket elegante dhe elegante.

Shikoni detajet e plota

TRANSPORTI FALAS NË POROSI MBI 5000 LEKË!