Pasqyre me llampe

Progetto

Kalo te informacioni i produktit
1 e 4

KODI:

KODI:31298

Cmimi:

Çmimi i rregullt 4,500 Lekë
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 4,500 Lekë
Ofertë Jashtë stoku. Vijnë së shpejti.
  • Transport FALAS nē porositē mbi 5000 Lekē

PROGETTO

Pasqyre me llampe

Produktet Progetto kanë materiale me cilësi të lartë dhe një dizajn të thjeshtë dhe rigoroz.

Pasqyrat Progetto janë bërë me xham miqësor me mjedisin që nuk përmban bakër ose formaldehid dhe plotëson kriteret e direktivës evropiane RoHS (< 0,1% plumb).

Vëmendje e veçantë i kushtohet llambave, ne përdorim vetëm llamba LED me karakteristikat e njohura të efikasitetit shumë të lartë dhe konsumit shumë të ulët.

Permasa:

  • 45 x 65 cm
  • 50 x 70 cm
  • 60 x 80 cm

ID - M001

Shikoni detajet e plota

TRANSPORTI FALAS NË POROSI MBI 5000 LEKË!