Pasqyre zmadhuese

Koin

Kalo te informacioni i produktit
1 e 1

KODI:

KODI:17481

Cmimi:

Çmimi i rregullt 30,000 Lekë
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 30,000 Lekë
Ofertë Jashtë stoku. Vijnë së shpejti.
  • Transport FALAS nē porositē mbi 5000 Lekē

KOIN

Pasqyre zmadhuese

Permasat - Ø20 cm / 36 cm

Stili modern dhe detajet e rafinuara janë atributet kryesore të koleksionit prestigjioz të pajisjeve dhe aksesorëve të tualetit.

ID - A507

Shikoni detajet e plota

TRANSPORTI FALAS NË POROSI MBI 5000 LEKË!