Pasqyre zmadhuese me drite

Koin

Kalo te informacioni i produktit
1 e 1

KODI:

KODI:17482

Cmimi:

Çmimi i rregullt 63,000 Lekë
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 63,000 Lekë
Ofertë Jashtë stoku. Vijnë së shpejti.
  • Transport FALAS nē porositē mbi 5000 Lekē

KOIN

Pasqyre zmadhuese me drite

Permasat - Ø25 cm / 40 cm

Dizajni, i cili bind edhe më kërkuesit e blerësve.

Stili modern dhe detajet e rafinuara janë atributet kryesore të koleksionit prestigjioz të pajisjeve dhe aksesorëve të tualetit.

ID - A657

Shikoni detajet e plota

TRANSPORTI FALAS NË POROSI MBI 5000 LEKË!