Pastrues ajri Aura Di

Olimpia Splendid

Kalo te informacioni i produktit
1 e 3

KODI:

KODI:28793

Cmimi:

Çmimi i rregullt 30,000 Lekë
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 30,000 Lekë
Ofertë Jashtë stoku. Vijnë së shpejti.
 • Transport FALAS nē porositē mbi 5000 Lekē

Olimpia Splendid

Pastrues ajri Aura Di

Aura Di është pastrues i fazës së filtrimit të trefishtë - me HEPA 11 me efikasitet 95% të grimcave deri në 0,3 mikron, llambë UV-C dhe jonizues - perfekt për të përmirësuar cilësinë e ajrit të shtëpisë tuaj me lehtësi.

Vetë-rregullon shpejtësinë e ventilatorit sipas cilësisë së ajrit të zbuluar.

 • Filtër EPA 11

Përveç filtrit të para-filtrit dhe karbonit të aktivizuar, ai është i pajisur me një filtër EPA 11 me efikasitet 95% në grimcat deri në 0,3 mikron.

 • Llampë UV-C dhe jonizues

Për të sterilizuar ajrin, duke shkatërruar mikroorganizmat me rrezet UV-C dhe duke e çliruar atë nga grimcat ndotëse nëpërmjet veprimit të joneve negative.

 • Rregullim automatik

Vetë-rregullon shpejtësinë e ventilatorit sipas cilësisë së ajrit të zbuluar

Vecoritë:

 • 3 faza filtrimi: filtri i pluhurit/filtri HEPA/filtri i karbonit aktiv
 • Drita mikrovrasëse UV
 • Paketa e filtrit që hiqet nga paneli i përparmë
 • Jonizues
 • Treguesi dixhital i përqendrimit të grimcave
 • Funksionimi automatik i shpejtësisë së ventilatorit sipas cilësisë së ajrit të zbuluar
 • Kohëzgjatja e filtrit deri në 2000 orë
 • Kohëmatës për 8 orë

Funksioni Sleep/Turbo
3 cilësime të shpejtësisë së rrjedhës së ajrit

Shikoni detajet e plota

TRANSPORTI FALAS NË POROSI MBI 5000 LEKË!