Perzierës Kolle 1200W + Set SKIL

Bosch

Kalo te informacioni i produktit
1 e 2

KODI:

KODI:01241

Cmimi:

Çmimi i rregullt 21,000 Lekë
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 21,000 Lekë
Ofertë Jashtë stoku. Vijnë së shpejti.
 • Transport FALAS nē porositē mbi 5000 Lekē

Bosch

Perzierës Kolle 1200W

Set SKIL

 • Përzierëse me fuqi të lartë për materiale si llaç, bojëra, ngjitës etj.
 • Ingranazhet e rënda sigurojnë shfrytëzim maksimal të çift rrotullues
 • Dizajni ergonomik me një dorezë të butë garanton rehati dhe siguri gjatë përdorimit të mjetit
 • Mbështetja e bën më të lehtë ruajtjen e pajisjes
 • Doreza ndihmëse ofron rehati dhe siguri
 • Ndërprerësi i zgjedhjes së shpejtësisë siguron fillimin dhe përzierjen e saktë me shpejtësinë e duhur për materiale të ndryshme
 • Butoni i kyçjes për përzierje të vazhdueshme
 • Mbajtësja e veglave M14 garanton zëvendësim të lehtë të aksesorëve standardë dhe transferim optimal të energjisë
 • Kokë alumini e qëndrueshme
 • Furçat me sistemin Auto-stop mbrojnë motorrin

Të dhënat teknike:

 • Shpejtësia 0-700 rpm
 • Diametri maksimal i mikserit 140,00 mm
 • Pesha 3.40 kg
 • Fuqia 1400.00 W
 • Mbajtëse veglash M14
 • Kapaciteti maksimal i përzierjes 35 kg
 • Shpejtësia pa ngarkesë 0 - 700 rpm.
 • Shpejtësia e vlerësuar në ngarkesë 0 - 550 rpm.
 • Çift rrotullues maksimal 50 Nm
 • Diametri maksimal i mikserit 140 mm
 • Pesha 3.4 kg

ID - F0151611MA

Shikoni detajet e plota

TRANSPORTI FALAS NË POROSI MBI 5000 LEKË!