Pompe centrifugale CH

Pentax

Kalo te informacioni i produktit
1 e 2

KODI:

KODI:22388

Cmimi:

Çmimi i rregullt 46,000 Lekë
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 46,000 Lekë
Ofertë Jashtë stoku. Vijnë së shpejti.
  • Transport FALAS nē porositē mbi 5000 Lekē

Pentax

Pompe centrifugale

 

Të përshtatshme për:

  • Perdorim shtepiak
  • Perdorim agrokultural

Pompë centrifugale me kokë dhe shpejtësi mesatare. I përshtatshëm për ujitje me përmbytje dhe me spërkatje, tërheqje të ujit nga rezervuarët ose kanalet dhe aplikime industriale ku kërkohen ndryshime të vogla presioni në ndryshimin e shkallës së prurjes.

Shikoni detajet e plota

TRANSPORTI FALAS NË POROSI MBI 5000 LEKË!