Pompe centrifugale MP

Pentax

Kalo te informacioni i produktit
1 e 2

KODI:

KODI:23821

Cmimi:

Çmimi i rregullt 34,000 Lekë
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 34,000 Lekë
Ofertë Jashtë stoku. Vijnë së shpejti.
  • Transport FALAS nē porositē mbi 5000 Lekē

Pentax

Pompe centrifugale 

Modeli - MP 100/4A 230

Parametrat - 0.74kW / 4.8m3/h / 45.5m

Të përshtatshme për:

  • Perdorim shtepiak

Pompë centrifugale me shumë faza, horizontale dhe vetë-mbushëse, veçanërisht e përshtatshme për ndërtimin e sistemeve të presionit të përmasave të vogla dhe të mesme; në gjendje të thithë lëngje të përziera me ajër ose gaz.

Shikoni detajet e plota

TRANSPORTI FALAS NË POROSI MBI 5000 LEKË!