Pompe CM

Pentax

Kalo te informacioni i produktit
1 e 2

KODI:

KODI:21684

Cmimi:

Çmimi i rregullt 0 Lekë
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 0 Lekë
Ofertë Jashtë stoku. Vijnë së shpejti.
  • Transport FALAS nē porositē mbi 5000 Lekē

Pentax

Pompe CM

Të përshtatshme për:

  • Perdorim shtepiak
  • Perdorim ne rezidenca
  • Perdorim industrial

Pompë centrifugale me një shtytës, jashtëzakonisht e qetë, e përshtatshme për përdorime shtëpiake, civile dhe industriale. Pompa garanton presion konstant në ndryshimin e shpejtësive të rrjedhjes.

Shikoni detajet e plota

TRANSPORTI FALAS NË POROSI MBI 5000 LEKË!