Pompe dranazhimi DB

Pentax

Kalo te informacioni i produktit
1 e 2

KODI:

KODI:21692

Cmimi:

Çmimi i rregullt 51,000 Lekë
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 51,000 Lekë
Ofertë Jashtë stoku. Vijnë së shpejti.
  • Transport FALAS nē porositē mbi 5000 Lekē

Pentax

Pompe dranazhimi DB

Të përshtatshme për:

  • Perdorim shtepiak
  • Perdorim ne rezidenca

Pompë kullimi me shtytës “Double-Channel” për pompimin e ujërave të zeza dhe të lëngjeve me lëndë të ngurta pezull; ideale për përdorime civile dhe shtëpiake. Versioni njëfazor me kondensator të integruar dhe mbrojtës termik mund të pajiset me një ndërprerës notues.

Shikoni detajet e plota

TRANSPORTI FALAS NË POROSI MBI 5000 LEKË!