Pompe dranazhimi DH

Pentax

Kalo te informacioni i produktit
1 e 3

KODI:

KODI:22392

Cmimi:

Çmimi i rregullt 45,000 Lekë
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 45,000 Lekë
Ofertë Jashtë stoku. Vijnë së shpejti.
  • Transport FALAS nē porositē mbi 5000 Lekē

Pentax

Pompe dranazhimi 

Modeli - DH100 G 230

Parametrat - 1.37 kw / 0-18 m3/h / 19.4-4.4 m

Të përshtatshme për:

  • Perdorim shtepiak
  • Perdorim ne rezidenca

Pompë kullimi me shtytës të hapur për pompimin e lëngjeve me lëndë të ngurta pezull, e karakterizuar nga një kokë e lartë. Versioni njëfazor me kondensator të integruar dhe mbrojtës termik mund të pajiset me një çelës notues.

Shikoni detajet e plota

TRANSPORTI FALAS NË POROSI MBI 5000 LEKË!