Pompe INOX

Pentax

Kalo te informacioni i produktit
1 e 2

KODI:

KODI:22581

Cmimi:

Çmimi i rregullt 28,000 Lekë
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 28,000 Lekë
Ofertë Jashtë stoku. Vijnë së shpejti.
  • Transport FALAS nē porositē mbi 5000 Lekē

Pentax

Pompe INOX

Të përshtatshme për:

  • Perdorim shtepiak

Pompë centrifugale vetë-mbushëse për aplikime shtëpiake dhe instalime ku ajri përzihet me lëngun e pompuar. Rekomandohet në kombinim me rezervuarët e autoklavës për transferimin e ujit, grumbullimin e ujit të shiut dhe sistemet e ujitjes së kopshteve.

Shikoni detajet e plota

TRANSPORTI FALAS NË POROSI MBI 5000 LEKË!